Ti co mě znají ....

Pulsující pulser

Tito lidé jsou moji přátelé ...

Ti co mě znají:

Z práce...

Klikací mapa lidí z práce

Tato fotka byla spáchána v mojí nepřítomnosti dne 24.1.1995. V tuto dobu zde nebyla ani Slávka, která přišla o rok dřív než já. Také Marcela se pro tentokrát vyhnula fotografování, protože přišla jen o měsíc dříve než já.

Na této fotce jsou lidé z oddělení smluv a zákazníků. Snad časem přibude některá další fotka.

S případnými soukromými dotazy neobtěžujte prosím naše vedoucí: Libora Gatěkaani Jarmilu Maidlovou

Případné připomínky posílejte k lidem, kteří jsou k dispozici na centrální evidenci smluv pod evidenčním číslem 1/2000

Poděkování:

Zpět na začátek...

Z vojny ...

Lidé, kteří mě znají z vojny jsou většinou z celé republiky. Byla to směsice lidí bez zázemí a inteligence. Většina byla pouze se základním vzděláním, někdy opravdu zvláštním vzděláním. Jedna třetina z nich byla v podmínce. Jmenoval bych snad jednoho za všechny, který mi je přece jenom trošku bližší než ti ostatní.

Jmenuje se Pavel *****, pochází z ***** na ******. Dělá revizora v MHD Olomouc, na vojně byl také v podmínce a věřím tomu, že jste se s ním už někdy potkali. Má svůj osobní humor, který Vás rozdrtí když to budete nejmíň čekat. Ale je na něho spolehnutí, dokáže podržet a o to šlo na vojně především.

Vysílá také na CB s volačkou Bolševik - Horka na Moravě (selektivka ****)

Zpět na začátek...

*) prošlo cenzurou...

Z trampu...

Na tramp jsem začal jezdit v 16 letech za doprovodu mojí sestry. Potom jezdila sestra s mojím doprovodem a teď jezdím sám.

Na střední škole jsem chodil do turistického kroužku, kde jsem potkal spoustu správných lidí. Naši školu na srazech "dělnické mládeže" prezentovali především pan Venzara a moji kamarádi Pavel, Libor (alias Slip), Libor (alias Kob), Libor Vašíček, který je asi první ženatý a první s dítětem.

Potom jsem začal jezdit s ZČ HB OIKOS Přerov. Tam jsem poznal Ivana, Milana jako velký šéfy a bezvadný lidi kteří mi jsou ochotni kdykoliv pomoci B.M.L., Patrička, Marek, Kokosek, Petr Hubáček (kovář z Hradu Helfštýn) a spousta dalších. Stejně bych si nevzpoměl na všechny... Za tolik let co s něma jezdím se několikrát vyměnili a neustále jich přibývá a dělají prospěšnou práci.

Několikrát jsem navštívil i akci Přerovské Dlažky. Mojím největším úspěchem byla účast na Velké dláždění v roce 1997.

Zpět na začátek...

Z Kabel plus...

Od roku 1993 kdy jsem začal na Kabelové televizi, jsem tam poznal spousty lidí. Něktří jsou milí a příjemní, někteří jsou majetničtí a jejich komunikace je na úrovni ano pane, ne pane.

Měl bych začít Lenkou. Lenka Vybíralová byla ta co se mě poprvé ujala, pridělovala mi práci a snažili jsme se spolu ve Šternberku rozvětvit síť Kabelové televize. Potom přešla ke svojí práci, která není v terénu a s obchodními zástupci, proto její práci převzal Honza.

Honza Adam je mojím současným chlebo a práce dárcem. Jeho kamarád David je i mojím kamarádem. Stará se také o distribuci mobilních telefonů.

A proč vlastně chodím na Kabel plus osobně no přece: Irenka, Pavla atd.

Zpět na začátek...

Z vysílačky CB...

S vysílačkou CB jsem začal v roce 1997 asi v srpnu. Od té doby jsem se zdokonalil a to díky několika šternberským nadšencům, kteří mi pomáhají dodnes. Jsou to: Gumítek, Alien, Batman, Honza II, Dany (přešel na 2m), Candy, Candy II, Kin a spousta dalších ...

Zpět na začátek...

Z Marketingberatung International...

S firmou MBI jsem pracoval v roce 1996-97. Jednalo se o finanční skupinu, která se zabývala kapitálovým finančním zajištěním. Ti kteří začínali se mnou se už dávno osamostatnili nebo zanechali této činnosti tak jako já pro jinou aktivitu.

Moji kamarádi Jana Slováková z Prostějova, Jana Macháčková a Olda Pyšný jsou schopni kdykoliv přispěchat na pomoc v oblasti pojištění všeho druhu.

Z lidí, kteří pracovali pode mnou se vidím jenom s Mirkem Krňávkem. Má ve Šternberku obchod s textilem a často ho navštěvuju, protože má taky CB (Mirek-Šternberk) a často mi pomáhá s technickým zázemím. Neustále skrášluje svoje obydlí a kdyby jste viděli ten jeho bazén !

Zpět na začátek...

Z tábora Hoštejn na Německých lukách...

Na tento tábor jsem jezdil už jako malé dítě a od té doby bylo mojím snem, abych na takovém táboře dělal minimálně instruktora. Tento sen se mi splnil v roce 1997. Pokud nás nezastraší světový imperialismus, budeme pokračovat a budeme z lidí dělat Lidi.

Skupina se kterou jsem začal si budu asi dlouho pamatovat: Fous, Bláža, Pavla, Medvěd, Marťan, Kuba, Sylva, Elvíra, Jarda-kuchař a Liduška.

Šílené novinky šílených lidí z tábora Hoštějn na Německých lukách

Novinky aktualizovány 25.3.1998


**********************************************************************

Vítání JARA´98
Když jaro zaťuká, ťuky, ťuky, ťuk
kukačka zakuká, kuky, kuky, kuk,
rozkvete ořeší, každej si zahřeší,
ať je to máma, táta, kluk
vždyť je to jaro ťuky ťuk ...
Chceš prožít vítání jara s kamarády, kteří tento svátek nechtějí slavit sami? Pak máš příležitost přijet na blíže nespecifikované místo na chatu Jelenku, kde budeme blbnout, hrát praštěný hry (kšandyho psycháče) a bojovku, aby jste nepřešli ze zimního spánku rovnou do jarní únavy. No a kdyby jsme zavadili o nějakou práci, která se nenechá přemluvit, tak ji taky zmáknem. Celé toto běsnění za účasti sněhových vloček a slunečních paprsků se bude konat od 20.-22.3.1998. Odjezd je v pátek 20.3.1998 z autobusového nádraží ve Šternberku v 17.15. stanoviště No.1.

Do baťůžku přibal: Spacák, karitaťku, ešák a bagr, min. 2 svíčky (raději obyčejné, pohřební svíčky v červených obalech svítí 2 vteřiny z očekávaných několik hodin), hudební nástroj (triangl, buben klavír a pod.), baterku, tužku! a papír, jídlo na 2 dny (+ něco dobrého od maminky), oblečení na všechny roční období (kdo se chce se mnou 1.jarnní den koupat v potoku tak plavky), a hlavně: BUDÍK s mašlí na pověšení na krk (zvonící obyč) a starý KLÍČ (žádný FAB)

Dej mi nějak vědět, že dorazíš, jinak spíš za komínem

Básničky Jaru, které vytvořili děti (no děti, už jsou to 16-ti leti holomci... :-)

Přišlo jaro na vesnici,
vyhnalo nám metelici,
z kopců strání, vítr shání,
poslední zbytky sněhu,
aby slunce dalo kytkám něhu,
svých paprsků a tepla.

Děti Jaro vítat přišly,
ptáci se svým peřím pyšní,
voda bublá v potoce,
kuře píplo na dvoře,
třešeň poupě rozvyla,
aby kvítka svět už spatřila.
Ráno slunce vychází,
Jaro už k nám přichází
(Jitka - Sluníčko)

LES
V lese tmavém ocitnu se,
z nenadání je tu prase,
odvede mou pozornost
na podivný samorost.

V samorostu schovám se,
vedle mě cos pohne se
je to malý jezevec
vedle něho chcíplí pes.

Pryč utíkám z lesa,
sebou cosi nesa,
včas však překoná mě chtíč,
nalezl jsem správný klíč

Ptám se proč jsem zdrhl pryč
vždyť v lese je tak krásně,
skládám tam ty nejrásnější básně.
(Kuba - čahoun)

Prázdniny končí, ale Vaše přátelství může pokračovat. Čeňkmehové se rozběhnou do různých lovišť, ale jejich domácí wigvamy naleznete stále na stejných místech : *) Chcete-li vědět adresu některého jedince napište mi.


**********************************************************************


1. Cikánková Martina
2. Halouzková Jitka
3. Halouzková Lenka
4. Jeřábková Lenka
5. Pechová Jana
6. Příhodová Miroslava
7. Švarcová Lenka
8. Žižlavská Šárka
9. Groh Martin
10. Krystin Ota
11. Malenek Jakub
12. Malovaný Ondřej
13. Švarc Martin
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. Krestýnková Ivana
2. Konigová Gabriela
3. Purová Vendula
4. Příhodová Anna
5. Šándor Pepa
6. Grygar Vojtěch
7. Cikánková Iveta
8. Komínková Petra
9. Němec Petr
10. Němec Tomáš
11. Kotoučová Jana
12. Dubová Alice
13. Malinová Marcela
14. Křižaničová Lidie
15. Vizinger Pavel
16. Klein Robert
17. Hloušková Pavlína
18. Hloušková Jana
19. Gronichová Monika
20. Kubíček Martin
21. Partyka Matěj
22. Dřímalka Michal
23. Repaň Gusta
24. Šindler Jan
25. Maitnerová Pavla
26. Maitnerová Jana
27. Skopalík Milan
28. Gajdošová Barbora
29. Sohnel Zdeněk
30. Sohnel Jan
31. Břeň Josef
32. Žižková Hana
33. Večeřa Igor
34. Večeřa Marek
35. Lón Miroslav
36. Lón Martin
37. Mišová Zuzana
38. Kadlec Petr

Zpět na začátek...

Ze školy...

Na lidi ze školy nevzpomínám tak hekticky jako moji vrstevníci. ˇ

Moc mě nelákají srazy po x letech, většinou lidí které bych chtěl vidět potkávám. Na střední škole jsme byli třída kluků. Většina se bavila způsobem který mi je cizí.

Jediná škola na kterou rád vzpomínám byla v Olomouci jako pomaturitní studium. Byli to lidé na úrovni a dalo se s nimi komunikovat i ve střízlivém stavu. Můj kamarád Miloš Bednařík je teď studentem někde na Opavské škole a studuje dál počítače. (Aby byl lepší jak já!)

Zpět na začátek...

Honza Dvořák Honza Dvořák Zdeněk Adámek Eliška Leznov Pavel Dokoupil Pavel Dokoupil Překladatelský  slovník Svatka Krejčířová

Zpět na hlavní stránku 
MLOČEKZpět na hlavní stránku MLOČEK